Basecamp – akademiki w Lipsku w zupełnie nowym wydaniu!

Akademik w Lipsku
Akademik w Lipsku

Mamy coraz większe możliwości, jeśli chodzi o wybór uczelni, kierunków, ale też szukamy okazji do studiowania poza granicami kraju. Gdy naszym kierunkiem destynacji stają się Niemcy, warto zapoznać się z ofertą, jaką posiada Basecamp. Akademiki Lipsk to okazja do poznania niesamowitego regionu, zagłębienia się w unikatowe miasto, które fascynuje historią i architekturą. Do tego akademik niezwykły sam w sobie, bo nie do porównania z żadnym innym!

W tradycyjnych akademikach można liczyć na towarzystwo starszych kolegów i koleżanki ze studiów, którzy podzielą się materiałami i doradzą, gdzie warto spędzać wolny czas. Wszak życie studenckie to nie tylko nauka, ale i imprezy, wydarzenia kulturalne i artystyczne, a o te nietrudno decydując się na mieszkanie w akademiku. Kolejne zalety mieszkania w akademiku to bliskość uczelni i wreszcie poczucie bezpieczeństwa, bo przecież każdy mieszkaniec musi się wylegitymować, zanim wróci do swojego pokoju, a po całym terenie praktycznie przez okrągłą dobę ktoś się porusza.

Akademik w standardzie nowego mieszkania

Tradycyjne akademiki i pokoje w nich dostępne są wyposażone w najpotrzebniejsze do życia sprzęty. Ich atutem są niskie koszty za miesiąc wynajmu pokoju lub miejsca w kilkuosobowym lokum. Niestety, trudno mówić o wysokim standardzie, prywatności i atrakcjach, a przecież tego oczekuje wiele studentów.

Nowoczesne akademiki w Lipsku są dowodem na to, że przyszli studenci rozważający wynajem mieszkania lub pokoju, powinni rozważyć ofertę Basecamp. Czym się ona wyróżnia? W obiekcie dostępne są pokoje, które metrażem odpowiadają małym, ale i średniej wielkości kawalerkom. Nowoczesne wyposażenie, wysoki standard, estetyczne aranżacje, prywatne łazienki, w pełni zagospodarowane kuchnie i dużo wolnej przestrzeni. Basecamp to akademik, ale jednak przyjmujący formę prywatnych mieszkań. Można je wynajmować samodzielnie bądź z partnerem czy grupą znajomych, dzieląc koszty. Mówiąc zaś o finansach, zwraca się uwagę na kwoty, który odpowiadają tym, na jakie trzeba być przygotowanym szukając mieszkania lub pokoju wynajmowanego przez osoby prywatne.

Basecamp to centrum rozrywki!

Miłośnicy typowego studenckiego życia nie będą rozczarowani. Akademik w Lipsku oferuje nie tylko cudowną historię otaczającego regionu, ale i atrakcje, które sprawiają, że Basecamp staje się prawdziwym centrum rozrywki. Studenci mogą korzystać z kina lub z siłowni. Do dyspozycji mają wspólne pokoje, w których będą się integrować z nowo poznanymi znajomymi, a tuż po odnajdą się we własnych, wygodnych, prywatnych przestrzeniach. Taras na świeżym powietrzu, pralnia, pokoje do cichej nauki oraz możliwość wynajęcia rowerów. Ponadto duży parking, szybkie łącze WiFi oraz pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. A to tylko nieliczne zalety tego akademickiego ośrodka. Przekonajmy się, czym jeszcze mogą zaskoczyć, zaglądając pod adres https://basecampstudent.com/pl/lokalizacje/niemcy/_lipsk/.

Przekonaj się, że studia to nie tylko nauka

Studia – czas nauki, zdobywania uprawnień i pierwszych doświadczeń, aby móc wykonywać wymarzony zawód, to jednak nie wszystko. To właśnie wtedy najczęściej wyprowadzamy się po raz pierwszy z domu rodzinnego, uczymy samodzielności i funkcjonowania w specyficznej grupie społecznej. Studia dają nam szansę podróżowania, a Lipsk jest coraz chętniej wybierany, bo nie jest hałaśliwym i męczącym dużym miastem, ale nie brakuje mu cech najbardziej znanych z Europy metropolii. Chęć nauki, nawiązywania nowych znajomości, samodzielnego mieszkania, ale w standardzie lokum od prywatnej osoby? Czas na Basecamp! Akademiki Lipsk przyciągają wszystkimi wymienionymi atutami, ale i kosztami na kieszenie studenckie.

W końcu – jak sami o sobie mówią ci, którzy odpowiadają za istnienie Basecamp: „Tworzymy mocno związaną społeczność i dbamy o siebie nawzajem. Tobie też pomożemy. Nie musisz się denerwować przeprowadzką do nowego miejsca. Z przyjemnością pomożemy ci załatwić wszystkie sprawy i rozwiązać problemy. Pracownicy, asystenci i inni mieszkańcy Basecamp chętnie udzielą ci pomocy”.

Jak przydatny był ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Ponieważ uważasz, że ten post był przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych! aby dowiedzieć się więcej!