ParkWodny.pl – jak wygląda relaks i zabawa w krakowskim aqua parku?

ParkWodny.pl - jak wygląda relaks i zabawa w krakowskim aqua parku?

Nie od dzisiaj wiadomo, że relaks nad wodą to jeden z najlepszych sposobów na odstresowanie i świetną zabawę. Polski klimat niestety nas nie rozpieszcza i tylko przez krótką część roku można cieszyć się taką formą odpoczynku na świeżym powietrzu. Są jednak parki wodne, które pozwalają na to przez cały rok. Co najważniejsze, oferują one wiele różnych atrakcji, przez co każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jakie rozrywki oferuje jeden z największych parków wodnych w Polsce, który znajduje się w Krakowie?

Wodne atrakcje dla wszystkich w krakowskim Parku Wodnym

Czas spędzony w krakowskim parku wodnym z pewnością nie będzie w żadnym przypadku nudny. ParkWodny.pl to jeden z największych tego typu obiektów nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Dzięki temu do wyboru mamy wiele różnego rodzaju atrakcji – i to nie tylko wodnych, ale na tych skupmy się w pierwszej kolejności. A jest na czym, bo w obiekcie znajdziemy między innymi:

 • trzy duże baseny i brodzik
 • tory do pływania
 • cztery zjeżdżalnie zewnętrzne
 • cztery zjeżdżalnie wewnętrzne
 • boiska do sportów wodnych
 • ściankę wspinaczkową
 • rwącą rzekę
 • bicze wodne
 • hydromasaże lecznicze
 • jacuzzi z wodą solankową
 • barek wodny

Wszystkie te atrakcje wodne zlokalizowane są na kilku tysiącach metrów kwadratowych – sama hala basenowa zajmuje 2000 metrów kwadratowych. A na tym przecież nie koniec. Dopiero się rozkręcamy!

ParkWodny.pl – restauracja, saunarium i siłownia

Krakowski Park Wodny to miejsce, w którym bez problemu można spędzić cały dzień, nie nudząc się przy tym ani sekundy. Obok basenów i związanych z nimi atrakcjami, można liczyć również na szereg innych rozrywek.

Inne rozrywki w Parku Wodnym:

 • FitPark – nowoczesny fitness klub zajmujący powierzchnię 1000 metrów kwadratowych wyposażony w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, w tym, również konstrukcje do treningów funkcjonalnych i kalisteniki (strefa OCR).
 • Restauracja Rodzinna Siesta – oferująca bogaty wybór przepysznych dań i napojów, bez glutaminianu sodu, kostek rosołowych czy maggi.
 • Saunarium – z rozbudowaną ofertą różnego rodzaju saun np. ruska bania, sauna sucha, łaźnia morska, sauna ognista, solna sauna, infrared (czyli sauna na podczerwień).

Jak widać, ParkWodny.pl to miejsce pełne przeróżnych form rozrywek, w którym praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Na uwagę zasługuje jeszcze jedna wyjątkowa atrakcja, na jaką można liczyć w tym miejscu. Jest nią nic innego, jak plaża!
Plaża zewnętrzna przy krakowskim aquaparku

Stacja Parkowa jest miejscem stworzonym specjalnie dla miłośników plażowych atrakcji. Co ważne, zrobiona została z rozmachem! Do wyboru mamy aż dwie strefy piaszczyste z leżakami i ławkami oraz altaną, a wszystko to otoczone przepiękną zielenią. Do tego mamy jeszcze dwie strefy gastronomiczne i strefy zabaw dla dzieci – w tym plac wodny, park linowy czy kręgle plenerowe.

Podsumowując, Park Wodny w Krakowie jest miejscem wyjątkowym, pozwalającym na czerpanie radości z wodnych atrakcji (i nie tylko) przez cały rok. Równie dobrze można wybrać się do niego razem z rodziną, jak i ze znajomymi czy solo.

Jak przydatny był ten wpis?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Ponieważ uważasz, że ten post był przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych! aby dowiedzieć się więcej!